Strateg

Podnośnik platformowy STRATEG - to mała winda przeznaczona do transportu osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów pomiędzy poziomami budynków. Jest to jedna z nielicznych wind, która nie posiada wydzielonej i widocznej maszynowni. Dodatkowo zwarta konstrukcja czyni z tej małej windy, wyjątkowy produkt, który można montować również w miejscach niedostępnych dotąd dla klasycznych podnośników platformowych. Interesujące jest również to, iż w przypadku montażu windy do ściany budynku nie jest wymagany fundament, a dzięki temu wykonanie całej inwestycji staje się tańsze, prostsze i szybsze.
W standardzie winda posiada rampę najazdową automatycznie rozkładaną na dolnym przystanku na stałe połączoną z urządzeniem. Winda jest w całości ocynkowana. Na Państwa życzenie winda może być pomalowana na dowolnie wybrany kolor z palety kolorów RAL.
Jest to urządzenie szwedzki produkcji o dużej wytrzymałości na warunki zewnętrzne. Oferujemy okres gwarancji do 3 lat.


W kwestii wyceny, kalkulowanej według indywidualnych potrzeb Klienta, zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym. Wycena jest niezobowiązująca, a w razie rezygnacji nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.

Podnośniki platformowe STRATEG

DANE TECHNICZNE:

Rodzaj napędu: elektryczny/śrubowy
Wysokość podnoszenia - montaż prywatny (np. dom osoby fizycznej) do 3 m
Wysokość podnoszenia - montaż w miejscu publicznym do 2 m
Udźwig: 300 kg
 
Pliki: