O nas

W tej branży jesteśmy od 2007roku i z całą pewnością na początku popełniliśmy wiele błędów!

Ale teraz możemy powiedzieć że mamy wieloletnie doświadczenia i można nam zaufać i powierzyć realizację dużych i małych projektów ponieważ teraz profesjonalnie, perfekcyjnie i bezbłędnie realizujemy powierzone nam zlecenia.

Działalność swoją rozpoczynaliśmy w okresie, w którym dostęp do urządzeń służących transportowi osób niepełnosprawnych był dość ograniczony. Był to również okres intensywnego rozwoju naszej firmy, licznie nawiązane wówczas kontakty z producentami urządzeń dla osób niepełnosprawnych owocują do dziś bogatą współpracą. Od samego początku naszej działalności współpracujemy z firmami mającymi swoje siedziby w Czechach, Francji, Włoszech czy Anglii. Aby zapewnić jakość i atrakcyjne ceny staramy się importować towar najwyższej jakości i współpracować bezpośrednio z producentami co pozwala spełnić wysokie oczekiwania naszych klientów  i daje możliwość sprzedaży produktów dla naszych Klientów po bardzo atrakcyjnych cenach.

Tysiące zadowolonych Klientów! (i ich liczba stale rośnie)

Każdego dnia z naszych urządzeń korzystają setki osób, w budynkach mieszkalnych, obiektach administracji państwowej, instytucjach kulturalnych, muzeach, bankach oraz w prywatnych domach w całej Polsce, a także w miejscach bardzo wyjątkowych, jak Kopalnia Soli "Wieliczka". Od wielu lat skutecznie likwidujemy bariery architektoniczne i komunikacyjne udostępniając wiele budynków i instytucji osobom niepełnosprawnym, dla których schody to wyzwanie nie do pokonania. Instalowane przez naszych pracowników windy, dźwigi, podnośniki oraz platformy przyschodowe o różnorodnym przeznaczeniu codziennie ułatwiają życie i funkcjonowanie osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich, mających problemy z poruszaniem się, jak również po poważnych urazach lub operacjach.

Ludzie

Nasi pracownicy posiadają wykształcenie wyższe o kierunkach technicznych i wieloletnie doświadczenie w branży urządzeń dla osób niepełnosprawnych. Mamy za sobą wiele szkoleń przeprowadzanych bezpośrednio u naszych zagranicznych dostawców, co uczyniło nasz personel bardzo kompetentnym.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi, od których uzyskają Państwo szybką i fachową pomoc w zakresie doboru najefektywniejszego urządzenia spełniającego przede wszystkim Państwa oczekiwania. Dokładne dane w zakładce KONTAKT.

Pracownicy LIFT PROFIL.

                                              

        PROJEKTOWANIE, MONTAŻ, SERWIS NA TERENIE CAŁEJ POLSKI