ACORN

Winda schodowa Acorn jest w 100% produktem angielskim i porusza się po torze prostym. Polecana jest do transportu osób, które chodzą, ale mają problem z pokonywaniem schodów. Ten rodzaj windy jest bardzo zaawansowanym technologicznie urządzeniem w formie krzesełka dźwigowego, z którego korzystanie jest bardzo proste, zapewniające bezpieczeństwo i niezawodność. Acorn posiada napęd elektryczny, a dzięki wbudowanym akumulatorom zapewnia nieprzerwaną pracę również w przypadku np. przerwy w dostawie prądu.

Rewelacyjny mechanizm "start" i "stop" gwarantuje nie tylko łagodny przejazd krzesełkiem, ale również eliminuje wstrząsy i szarpnięcia, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania. Wśród atutów wymienić należy: sterowanie łatwym w użyciu joystikiem, czujniki bezpieczeństwa, zasilanie prądem stałym, obrotowe siedzenie, pasy bezpieczeństwa, składaną szynę oraz bezgłośne działanie. Dodatkowo instalacja tego urządzenia wykonywana przez naszą firmę jest szybka i prosta, co w stosunkowo krótkim czasie umożliwia oddanie krzesełka do Państwa dyspozycji.

Szanowni Państwo, zachęcamy do pytań o wersję siedząco-stojącą Acorna, bo taką też posiadamy w swojej ofercie!

Zwracamy również Państwa uwagę, że posiadamy krzesełka schodowe Acorn w wersji re-kondycjonowanej w cenie o połowę tańszej (od urządzeń nowych) i z gwarancją!!!

W kwestii wyceny, kalkulowanej zgodnie z potrzebami Klienta, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Wycena jest nie zobowiązująca, a w razie rezygnacji nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.

DANE TECHNICZNE:

Moc silnika: 0,25 kW
Prędkość jazdy: 6,6 m/min
Rodzaj napędu: elektryczny/zębatkowy
Zasilanie: 24V DC
Szerokość siedziska: ok.46 cm
Minimalny wymiar dolny parkowania: 50 x 62 cm
Maksymalne obciążenie: 127 kg
Gwarancja: 24 m-ce + wieczysta na silnik


Pliki: