D-TA

Platforma przyschodowa DELTA to urządzenie zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych poruszających się na wózkach. Konstrukcja napędu została bardzo uproszczona, po to, aby móc zmieścić niezbędna wyposażenie bezpośrednio w urządzeniu. DELTA jest podnośnikiem poruszającym się po torze prostym i przeznaczona jest do wnętrz budynków. Zarówno platforma jak i szyna wykonane są z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo na kolor według uznania klienta.

Urządzenie jest wyposażone w antypoślizgową podłogę, płaskie rampy najazdowe na obu krawędziach platformy ułatwiające wjazd wózka i zabezpieczające przed zjechaniem podczas jazdy. Rampy stanowią element podnoszący bezpieczeństwo użytkowania. Platformę można zabezpieczyć przed korzystaniem z niej przez osoby do tego niepowołane. Możliwość wyboru wersji składanej manualnie lub automatycznie podnosi również komfort użytkowania. Dodatkowym uzupełnieniem wyposażenia są kasety przywoławcze, za pośrednictwem których można wezwać platformę na wymagany przystanek w chwili, kiedy jest ona złożona. Kaset mogą być zamontowane na słupku lub bezpośrednio do ściany obok toru jazdy platformy.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest w opcji dodatkowej zamontowanie siedziska i jest to propozycja dla osób poruszających się o własnych siłach, ale mąjcych problem z pokonaniem schodów. Wówczas przejazd platformą na krzesełku daje chwilę wytchnienia.

Proponowane Państwu urządzenie jest idealnym rozwiązaniem przy nie ograniczonej liczbie kondygnacji schodów, po warunkiem, że są one w linii prostej bez zakrętów. Uruchomienie platformy odbywa się przy użyciu pilota znajdującego się na panelu sterowniczym. Podczas postoju na przystanku odbywa się ładowanie akumulatorów ukrytych w części napędowej platformy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, z urządzenia można korzystać, nawet jeżeli zabraknie prądu w sieci.

Montaż wykonywany przez naszych pracowników jest bardzo prosty, urządzenie jest montowane na słupkach do schodów lub na szynie mocowanej bezpośrednio do ściany (nośnej). Platforma jest urządzeniem indywidualnie dopasowywanym do wskazanego miejsca jej montażu, a podłoga platformy może mieć praktycznie dowolny rozmiar.

Wszystkich Państwa zainteresowanych nie zobowiązującą wyceną zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

DANE TECHNICZNE
PLATFORMA PRZYSCHODOWA:
 
Tor jazdy: prosty
Zasilanie: 230V,AC,50Hz
Rodzaj napędu: elektryczny/zębatkowy
Napęd/silnik: 24V DC, 500W
Prędkość jazdy: 0,1m/s
Gwarancja: 24 m-ce
Pliki: