AQUATEC

Podnośnik wannowy Aquatec jest uniwersalnym urządzeniem, mającym formę krzesełka i pasującym do każdego rodzaju wanny w klasycznym kształcie. Umożliwia komfortową i relaksujacą kąpiel osobom, które same nie są w stanie wejść i/lub wyjść z wanny. Podnośnik jest wykonany z wytrzymałego tworzywa, wyściełanego specjalą gumową i antypoślizgową tkaniną, przyjemną w dotyku dla wyższego komformu osoby niepełnosprawnej. Podnośnik składa się z 3 części: ruchomego oparcia odchylającego o 40 st. od podstawy, wytrzymałego siedziska oraz krzyżaka sterowanego zintegrowanym pilotem, umożliwiajacym podnoszenie w górę i w dół. Urządzenie działa za pośrednictwem akumulatora wbudowanego w wodoszczelną komorę znajdującą się pod krzesełkiem.

Obsługa jest bardzo prosta, za pomocą dwóch przełączników oznaczonych strzałkami "góra" i "dół" znajdujących się na wodoszczelnym pilocie. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz wadze urządzenie w każdej chwili jest gotowe do użytku. Podnośniki wannowe AQUATEC znacząco ułatwiają życie osobie niepełnosprawnej.

Szanowni Państwo, zachęcamy do pytań o dysk przesuwno-obrotowy, który jest w opcji dodatkowej do tego podnośnika. Dysk za niewielką dopłatą pozwala na bardziej komfortowe korzystanie z całego urządzenia.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowym. Szczegółowe informacje w zakładce KONTAKT.

Dane techniczne:

Udźwig: 120 kg
Minimalna wysokość podnoszenia: 6 cm
Maksymalna wysokość podnoszenia: 48 cm
Szerrokość siedziska: 38 cm
Powierzchnia podstawy: 61x30 cm
Szerokość oparcia: 38 cm
Wysokość oparcia: 60 cm
Waga: 12,9 kg
Waga baterii: 1,6 kg
Kolor: biały