Schodołaz kołowy LIFTKAR UNI (schodołaz kroczący)

Schodołaz kołowy Liftkar PT Uni jest schodołazem kołowo-kroczącym, którego obsługa jest bardzo prosta, wystarczy najechać wózkiem, zabezpieczyć oparcie wózka i pokonywać schody. Jest to wyrób medyczny. Model ten pasuje do każdego wózka inwalidzkiego ręcznego. Prezentowany schodołaz rozwiązuje problem transportu osoby niepełnosprawnej wraz z wózkiem. Dostępny jest w dwóch modelach: 130 albo 160, co oznacza maksymalną dopuszczalną wagę pasażera wraz z wózkiem inwalidzkim.
Liftkar PT Uni to wszechstronność. Urządzenie jest niewielkie, proste w obsłudze dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania zlokalizowanemu w górnej części kolumny głównej. Ma regulowany zagłówek podnoszący komfort transportu osoby niepełnosprawnej. Opatentowany mechanizm minimalizuje wstrząsy podczas pracy urządzenia. Zintegrowana część zabezpieczająca oparcie wózka podnosi poczucie bezpieczeństwa zarówno dla operatora jak i osoby transportującej. Metalowe platformy podtrzymujące koła wózka podczas przejazdu można łatwo złożyć dla łatwiejszego przechowywania.
Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowym w celu uzyskania bezpłatnie dodatkowych informacji, również w kwestii DOFINANSOWANIA.

DANE TECHNICZNE:
Waga całkowita: 27,6 kg
Całkowita wysokość: 1130 mm
Całkowita szerokość: 760 mm (opuszczone platformy), 395 mm (złożone platformy)
Całkowita głębokość: 385 mm
Przestrzeń wymagana na półpiętrze: 1,1 x 0,9