Hawle

Winda schodowa HAWLE jest urządzeniem poruszającym się po torze krzywoliniowym, który może mieć dowolny kształt szyny umożliwiającej montaż urządzenia w każdym niemal miejscu. Winda schodowa Hawle ma formę krzesełka o napędzie elektrycznym, które dzięki wbudowanym akumulatorom zapewnia nieprzerwane działanie urządzenia nawet podczas przerwy w dostawie prądu. Ładowanie akumulatorów odbywa się automatycznie na każdym z przystanków, podczas postoju krzesełka. Urządzenie to jest również tak zaprojektowane, aby z łatwością pokonywać nawet strome schody (kąt nachylenia do 75 st.) i wąskie klatki schodowe z zachowaniem dyskretnego i estetycznego wyglądu. Dużym udogodnieniem w użytkowaniu krzesełka jest fakt, że w stanie złożonym można je łatwo przywołać na wymagany przystanek za pomocą poręcznego pilota.

Krzesełko Hawle przeznaczone jest dla osób poruszających się, ale mających problem z pokonywaniem schodów. To również doskonała propozycja dla osób ceniących kompleksowe rozwiązanie z zachowaniem konkurencyjnej ceny zakupu.

Dodatkowym udogodnieniem jest szybki i prosty montaż wykonywany przez naszą firmę, co w bardzo krótkim czasie umożliwia oddanie krzesełka do Państwa dyspozycji.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowy w celu uzyskania niezobowiązującej wyceny i dodatkowych informacji na temat windy schodowej Hawle.

 

DANE TECHNICZNE:

Prędkość jazdy: 6 m/min
Rodzaj napędu: elektryczny/zębatkowy
Zasilanie: 24V DC
Max kąt nachylenia: 75 stopni
Kształt szyny: dowolny
Szerokość siedziska: ok. 45 cm
Maksymalne obciążenie: 120 kg
Gwarancja: 24 m-ce
Pliki: