Witamy!

Idea życia bez barier jest podstawą naszych działań skierowanych w odpowiedzi na potrzeby osób niepełnosprawnych. Uwaga nasza skupia się na właściwym doborze, sprzedaży oraz dostawie i montażu (jeżeli jest wymagany) urządzenia, które w każdym indywidualnym przypadku służyć będzie usuwaniu szeroko rozumianych barier architektonicznych i technicznych.

W swojej ofercie posiadamy urządzenia produkcji polskiej, włoskie, szwedzkiej, niemieckiej oraz angielskiej. Importu tych urządzeń oraz ich montażu dokonujemy we własnym zakresie, unikając w ten sposób pośredników, aby móc zaoferować naszym Klientom efektywne rozwiązanie w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych i dostępnych rozwiązań niwelujących spotykane w życiu codziennym bariery architektoniczne.

Nowopowstające Integracyjne Centrum Rozwoju Dziecka w Słomnikach ma już zainstalowaną platformę dla osób niepełnosprawnych, która udostęponi wszystkie kondygnacje budynku znjadujacych się na parterze oraz antresoli - długość toru jazdy to 11 metrów. Platforma jest wyposażona w siedzisko, co zdecydowanie zwiększa możliwości korzystania z tego...
W nowopowstającym budynku w dzielnicy Leszna - Gronowo, w którym niebawem zostanie otwarte przedszkole, nasza ekipa instalatorów właśnie zamontowała wewnętrzną nowoczesną windę typu E10. Oto kilka zdjęć z efektów montażu.
Zdjęcia z montażu krzesełka dźwigowego - windy schodowej - typu PLATINUM w domu prywatnym - Jagatowo woj. pomorskie.
Uniwersytet Śląski - Instytu Fizyki w Katowicach stał się przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Dzięki wykonanemu przez nas montażowi platformy schodowej typu DELTA poruszanie się po Instytucie stało się łatwe dla osób jeżdżących na wózkach inwalidzkich. Piękny niebieski kolor to nie jedyna jej zaleta. Urządzenie jest nietypowe. Wymiar podestu...
Prezentujemy kilka zdjęć po montażu platformy schodowej o toże prostoliniowym typu DELTA w jednym z pawilonów handlowych w dzielnicy Gronowo w Lesznie.
Specjalistyczny zakład opieki zdrowotnej w Gorlicach zyskał nowe urządzenie do transportu osób niepełnosprawnych. Teraz również poradnie na najniższym piętrze stały się dostępne dla osób poruszających się na wózkach. Dzięki naszej platformie schodowej typu Omega instytucja może swobodnie rozszerzyć spekttrum swoich klientów.
Winda towarowa w lekkiej zabudowie z górną maszynownią znakomicie odpowiada potrzebom bieżącym takich instytucji jak laboratoria. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, z drzwiami otwieranymi gilotynowo. Oto kilka zdjęć po ukończonym montażu.